05 Lis 2015 Profile sterydowe 3109 razy

Omnadren 250

Omnadren 250 to iniekcyjny steryd o silnym działaniu anaboliczno-androgenicznym. W medycynie wykorzystuje się go w kuracjach przeciwko nowotworom sutka i błony śluzowej macicy oraz u mężczyzn w stanach niedoczynności układu rozrodczego, zaś w kulturystyce w celu zbudowania masy mięśniowej.

Polski steryd

Omnadren 250 to wytwarzany w polskiej fabryce firmy Jelfa lek składający się z czterech różnych estrów testosteronu (Propionian, Fenylopropionian, Izokaprynian, Kaprynian), co sprawia, że jego działanie jest mocno przedłużone i może trwać nawet miesiąc. Jedna iniekcja starcza na okres od 7 do 14 dni, co jest bardzo wygodne w porównaniu z wieloma innymi sterydami podawanymi domięśniowo, czyli za pośrednictwem zastrzyków.

Działanie

W Polsce Omnadren 250 cieszy się dużą popularnością, szczególnie w kombinacji z metanabolem albo nanadrolonem, z którym bardzo często się go stosuje. Takie połączenie gwarantuje intensywny wzrost masy mięśniowej nawet u bardziej zaawansowanych kulturystów posiadających doświadczenie z dopingiem. Równie dobrze – albo i lepiej – Omnadren 250 spisuje się w przypadku początkujących.

Efekty anaboliczne, jakie można osiągnąć przy wsparciu Omnadrenu 250, są w pełni zadowalające, nawet jeżeli stosuje się go jako jedyny steryd podczas cyklu. Uzyskanie pokaźnej masy mięśniowej rzędu 8-12 kg miesięcznie jest całkiem możliwe przy odpowiednim podejściu do treningu i należytym rozplanowaniu całego cyklu. Niestety istnieje wiele dobrze zrobionych i trudnych do rozpoznania podróbek Omnadrenu 250, dlatego należy zaopatrywać się w ten lek, korzystając wyłącznie z zaufanych źródeł i dostawców.

Dawkowanie

Dawkowanie Omnadrenu 250 powinno wynosić 250-750 mg tygodniowo lub co 2 tygodnie. Do tego można wspomóc się 30-40 mg metanabolu lub 300-400 mg nandronolonu tygodniowo. Cały cykl trwa 2 miesięcy, a po jego zakończeniu warto sięgnąć po Clenbuterol i zażywać go przez miesiąc, co pozwala uniknąć dużych spadków masy mięśniowej. Omnadren 250 stanowczo odradza się młodym mężczyznom, którzy znajdują się jeszcze w fazie dojrzewania, gdyż ma on silny wpływ na rozwój układu rozrodczego.

Wykorzystywanie Omnadrenu 250 w celu zbudowania masy mięśniowej wiąże się z wystąpieniem retencji wody, która może skończy bolesnymi obrzękami. Aby z tym walczyć, należy sięgnąć po jakiś antyestrogen albo inhibitor aromatazy, jak np. Nolvadex, Aromasin, Arimidex albo Proviron. Przyjmowanie tych środków pozwala również uniknąć łysienia, nadmiernego owłosienia na ciele, trądziku, zmian skórnych i ginekomastii, będących częstą przypadłością w trakcie cyklu na Omnadrenie 250.

Substancja aktywna: estry testosteronu

Czas trwania cyklu: 2 miesiące

Dawkowanie: 250-1000 mg co jeden lub dwa tygodnie

Podawanie: domięśniowo (iniekcje)

Działanie: masa

Efekty uboczne: ginekomastia, trądzik, zmiany skórne, podwyższona agresja, retencja wody

Omnadren Jelfa