05 lis 2015 Profile sterydowe 25931 razy

Enantan Testosteronu

Enantan Testosteronu to silny steryd iniekcyjny o intensywnym działaniu anabolicznym i androgenicznym. Korzystają z niego zarówno początkujący, jak i zawodowcy, którzy chwalą sobie jego skuteczne działanie przy relatywnie niewielkim ryzyku wystąpienia negatywnych skutków ubocznych.

Bazowy steryd na masę

Skład chemiczny, działanie oraz właściwości anaboliczne i androgeniczne Enantanu Testosteronu są bardzo podobne do Cipionatu Testosteronu. Obie substancje są testosteronem o przedłużonym działaniu, którego okres półtrwania wynosi 2 tyg. Enantan Testosteronu zalicza się do najpopularniejszych sterydów anabolicznych dostępnych w handlu. Na czarnym rynku funkcjonuje jednak wiele jego podróbek, dlatego przed zakupem należy dokładnie sprawdzić zawartość specyfiku.

W kulturystyce Enantan Testosteronu wykorzystywany jest jako podstawowy anabolik w kuracji sterydowej zorientowanej na zbudowanie masy mięśniowej, ale skutkuje również skutecznym wzrostem siły. Niektórzy stosują go również przy diecie redukcyjnej w celu utrzymania masy mięśniowej, jednak wówczas ogranicza się dawkę do 20-30% ilości zalecanej przy kuracji na masę.

Dawkowanie

Pierwsze efekty zaczynają być widoczne dopiero po 2-3 tyg., w związku z czym wielu kulturystów przez pierwsze 20 dni cyklu wspomaga się Testosteronem Propionat. Z kolei inni, kiedy Enantan Testosteronu przyjmowanych w normalnych dawkach jeszcze nie działa, aplikują go sobie w podwójnych dawkach. W ten sposób można skrócić czas dochodzenia do pierwszych widocznych efektów kuracji. Wzrost masy mięśniowej wypracowany przy wsparciu Enantanu Testosteronu charakteryzuje się trwałością, a spadki po zakończeniu cyklu są stosunkowo nieduże.

Na cyklu zorientowanym na masę pojedyncza dawka wynosi ok. 500-1000 mg i przyjmuje się ją co 10 dni, aby utrzymać odpowiedni poziom testosteronu we krwi. W przypadku cyklu redukcyjnego należy obniżyć dawkę do 150-250 mg i wstrzykiwać ją w odstępach pięciodniowych, co praktycznie eliminuje ryzyko retencji wody, która jest możliwa przy rzadszych i większych dawkach. Cały cykl z wykorzystaniem Enantanu Testosteronu powinien wynosić od 4 do 6 miesięcy. Ze względu na silne androgeniczne właściwości nie zaleca się go kobietom, bo może wywołać trwałe zmiany w płciowości, doprowadzając do maskulinizacji (obniżony głos, owłosienie).

Skutki uboczne

Nie przekraczając zalecanych dawek, w większości przypadków można uchronić się przed wystąpieniem skutków ubocznych. Mogą co prawda pojawić się problemy z seksualnością i łysieniem na głowie u mężczyzn, lecz da się im przeciwdziałać za pomocą tabletek Finasterid. Specyfik ten nie poradzi sobie jednak z usunięciem trądziku i zmianami skórnymi związanymi ze zwiększonym wydzielaniem łoju, które jednak pozwala zniwelować przyjmowanie cynku lub blokera aromatazy – Anastrozolu. W celu przeciwdziałania ginekomastii można natomiast skorzystać z Arimidexu czy Nolvadexu.

Enantan Testosteronu nie ma negatywnego wpływ na samopoczucie użytkownika, co odróżnia go od szeregu innych sterydów. Wręcz przeciwnie – wielu kulturystów chwali sobie jego pobudzające działanie i na cyklu czuje podwyższoną motywację do ciężkiego treningu. Nie ma mowy o nudnościach, problemach ze snem, bólach mięśniowych czy bólach głowy.

Substancja aktywna: Testosteron Enantan

Czas trwania cyklu: 4 – 6 miesięcy

Dawkowanie: 500 – 1000 mg co 10 dni na cyklu masowym, 150-250 mg co 5 dni na cyklu redukcyjnym

Podawanie: domięśniowo (iniekcja)

Działanie: masa i siła

Efekty uboczne: przy większych dawkach trądzik, ginekomastia, problemy z prostatą, zmiany skórne, łysienie na głowie i wzrost owłosienia na ciele

Testosterone Enanthate Testen-250 (Testosterone Enanthate) TESTOSTERON ENANTHATE 250MG BAŁKAN                    TESTOSTERON Enantat EP Testover E 10 ml Testosteron Enanthate 1ml inj IRAN