05 lis 2015 Profile sterydowe 10204 razy

Cythomel T3 (Cytomel T3)

Cythomel T3 to wytworzony w warunkach laboratoryjnych hormon tarczycy, który jest powszechnie wykorzystywany w medycynie. Sięga się po niego przy chorobach tarczycy, w przypadku otyłości lub przy negatywnych zmianach w metabolizmie organizmu. W kulturystyce znajduje swoje zastosowanie przede wszystkim jako bardzo skuteczny spalacz tłuszczu.

Spalacz tłuszczu

Cythomel T3 przyspiesza procesy metaboliczne w organizmie, dzięki czemu następuje przyspieszone spalanie tłuszczu. Nic więc dziwnego, że Cythomel T3 stosuje się przy cyklach redukcyjnych, mających na celu estetyczne wyrzeźbienie i „pocięcie” masy mięśniowej. Za jego sprawą w krótkim czasie można pozbyć się zbędnych nadmiarów tłuszczu, dlatego wielu kulturystów, którym zależy na wyglądzie, sięga po niego przed zawodami.

Niektórzy przyjmują Cythomel T3 w kombinacji z innym spalaczem – Clenbuterolem. Połączenie tych dwóch środków jest niezwykle skuteczne w walce z tkanką tłuszczową. Z uwagi na fakt, że Cythomel T3 intensyfikuje proces syntezy białek, można go z powodzeniem przyjmować również w cyklach typowo masowych. Widać zatem, że jest to bardzo uniwersalny lek, mający różne zastosowanie w kulturystyce i pozwalający na osiągnięcie wielorakich efektów, zależnych od wymagań użytkownika.

Skutki uboczne Cytomel T3

Należy jednak mieć na względzie dość poważne skutki uboczne związane z przyjmowaniem Cythomelu T3. Choroby serca, niejednostajny puls, płytki oddech, migreny, nudności i negatywne zmiany w metabolizmie to nienajgorsze, co może się zdarzyć. Największe zagrożenie istnieje wszakże dla tarczycy. Mianowicie nierozsądne i zbyt długie stosowanie Cythomelu T3 może skończyć się nawet jej niedoczynnością. Duża szkodliwość tego środka wynika oczywiście z jego bardzo wysokiej skuteczności.

Dawkowanie Cytomel T3

Cythomel T3 przyjmuje się w kombinacji ze środkami, które hamują wytwarzanie hormonu tarczycy w organizmie, takimi jak np. insulina, Trenbolon czy hormon wzrostu. Silne działanie powoduje, że powinno się go stosować z dużą ostrożnością. Dawkowanie należy rozpocząć od niewielkich ilości (10 mcg) i stopniowo je zwiększać co kilka dni, aż osiągnie się dawki rzędu 100 – 150 mcg. Powolne zwiększanie ilości hormonu tarczycy pozwala przyzwyczaić organizm do jego obecności.

Pojedynczy cykl z użyciem Cythomelu T3 powinien trwać maksymalnie 6 tygodni. Przedłużenie tego okresu wiąże się z wysokim ryzykiem niedoczynności tarczycy. Z uwagi na potężnego działanie nie zaleca się tego środka początkującym sportowcom. Dopiero odpowiednia świadomość własnych możliwości i doświadczenie ze sterydami pozwala wykorzystać zalety Cythomelu T3 przy jednoczesnym zminimalizowaniu potencjalnych szkód.

Substancja aktywna: Liotyronina sodu

Nazwy zwyczajowe: Cynomel, Cytomel, Tiromel, Tetroxi, T3

Czas trwania cyklu: do 6 tygodni

Dawkowanie: 6 – 150 mcg dziennie

Podawanie: doustne (tabletki)

Działanie: redukcja tkanki tłuszczowej, pobudzenie syntezy białek

Efekty uboczne: problemy z tarczycą, choroby serca, niejednostajny puls, płytki oddech, migreny, nudności i negatywne zmiany w metabolizmie

CYTOMEL T3 Liothyronine Sodium Cytomel T3 opakowania